Kupte si nové nano autofólie

Autofólie si většina řidičů pořizuje z důvodu, že chtějí více soukromí anebo chtějí chránit sebe i své blízké proti slunečnímu záření, případně zlodějům. Těm stíží práci fólie bezpečnostní, díky které okénko tak snadno nerozbijí a protisluneční druh dokáže ve voze vytvořit příjemné klima, díky kterému není třeba používat klimatizace, která jinak zvyšuje spotřebu pohonných hmot.
Protisluneční autofólie se dá zakoupit v širokém množství ztmavení, respektive odstínů. Řidiči pak sami dle svého uvážení volí tu, která jim vyhovuje, nicméně správně by mělo proběhnout měření, jakou si s ohledem n typ vozidla můžete koupit. Všechna auta při výjezdu z továrny totiž mají různě zabarvená skla, proto nelze na každý vůz použít stejný typ. Jen skutečný profesionál tuto službu nabízí a je při instalaci samozřejmostí, stejné platí o obdržení typového listu a štítku s číslem atestu, které slouží k doložení, že fólie splňuje platné normy.

Instalace

Je pravda, žeautofólie si můžete na vůz nalepit sami. Pokud jde ale o naše doporučení, určitě se svěřte odborným pracovníkům. Vědí totiž, jak dosáhnout maximálního estetického vzhledu a jak přesně je oříznout, aby nebyl narušen jejich užitný komfort.